• banner5
 • SImple-and-Practical
 • also-1

Feature Produkte

Arritje të reja

PIONEER

Qingdao HENRY Industrial Co, Ltd përvojë në prodhimin e mobiljeve që nga viti 1991, miraton thjeshtësi perëndimore dhe konceptin praktik, ndërsa gjithashtu i përmbahet hijeshi tradicionale lindore.
Ne tani kemi tre centrale të modernizuar, integrimin e kërkimit dhe të projektimit, prodhimit dhe sales- një produkte druri fabrikë që mbulon 46020 SQM me punëtori që mbulon 27000 m², një fabrikë e produkteve plastike-druri që mbulon 50600 m² me punëtori që mbulon 39000 m², një profesionist fabrikë karrige druri që mbulon 8500 SQM .. Me produkte të kualitetit të lartë dhe të shërbimit i zhytur në mendime, ne shitje më shumë se 700000 karrige dhe tavolina në vit.
 • DELIVERY

  DELIVERY

  eksportit të gjithë botën, ofrimit të shpejtë koha

 • MBYLLI

  MBYLLI

  cilësi të mirë dhe çmim të lirë, ofrimit të shpejtë.

 • KAM NEVOJË PËR NDIHMË?

  KAM NEVOJË PËR NDIHMË?

  Çdo ndihmë urgjente, pls na kontaktoni me thirrje ose e-mail, ne jemi të gatshëm për t'ju ndihmuar.

WhatsApp Online Chat!