• banner5
 • SImple-and-Practical
 • also-1

функција Производи

Нови пристигнувања

PIONEER

Кингдао HENRY Индустриски копродукции, Ltd има искуство во производство на мебел од 1991 година, ја усвои западна едноставност и практичен концепт, а исто така се придржува до традиционалната источна елеганција.
Ние сега имаат три модернизирани растенија, интегрирањето на истражување и дизајн, производство и sales- дрвени производи фабрика опфаќа 46020 квадратни метри со работилница опфаќа 27000 квадратни метри, пластична-производи од дрво фабриката ги опфаќа 50.600 квадратни метри со работилница опфаќа 39000 квадратни метри, професионален дрвен стол фабрика со 8500 квадратни метри .. Со високо квалитетни производи и внимателен услуга, ние продажба повеќе од 700000 столици и маси на годишно ниво.
 • ИСПОРАКА

  ИСПОРАКА

  извоз во целиот свет, брзо време на испорака

 • разпродажба на стоката

  разпродажба на стоката

  добар квалитет и евтини цени, брза испорака.

 • ТРЕБА ПОМОШ?

  ТРЕБА ПОМОШ?

  Секое итна помош, pls контактирајте со нас преку повик или мејл, ние сме подготвени да ви помогне.

WhatsApp Онлајн Chat!